Baza EBSCO Academic Research Source - dostęp testowy

Informujemy, że w terminie od 14 kwietnia do 6 czerwca 2021r. Biblioteka udostępnia  dostęp testowy do bazy EBSCO Academic Research Source.

Academic Research Source to multidyscyplinarna baza danych, oferująca użytkownikom dostęp do zbioru ponad 200.000 książek elektronicznych oraz 5.000 pełnotekstowych czasopism.

Tematyka bazy obejmuje między innymi: nauki medyczne, nauki przyrodnicze, psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych. Baza zawiera ponad 350 polskich czasopism dostępnych w pełnym tekście z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych, humanistyki i wiele innych.

Baza została dodana do platformy EBSCOhost (https://search.ebscohost.com/) i jest dostępna dla użytkowników w sieci adresów IP oraz zdalnie, z komputerów domowych oraz urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu poniższych danych do logowania:

Login:  bazypwszkoszalin

Hasło: 2021!!!Koszalin!

Przy wykorzystaniu powyższych danych do logowania zdalnego użytkownicy mogą korzystać zdalnie zarówno z baz testowych, jak i baz dostępnych w ramach licencji krajowej. Z zestawu danych do logowania może korzystać jednocześnie nieograniczona liczba użytkowników.

 

Użytkownicy mogą prowadzić wyszukiwanie w bazie w osobnych podzbiorach, dostępnych pod poniższymi linkami:

 

Zachęcamy do skorzystania  z przewodników prezentujących platformę EBSCOhost oraz korzystanie z eBooków EBSCO:

 

Zachęcamy do korzystania!


Kontakt

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
ul. Leśna 1, 75-582 Koszalin


Numery telefonów czynne są w godz. 8.00-15.00
w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku
tel. 94 342 67 66

Referat ds.  Nauczania

tel. bezpośredni  (94) 341-86-33

fax 94 341 65 86

e-mail: pwsz-koszalin@wp.pl
www.pwsz-koszalin.pl

Dom Studenta - 94 343-33-06