ABSOLUTORIUM STUDENTÓW WF

 

W dniu 8 czerwca 2017r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie po raz drugi w historii Uczelni odbyło się uroczyste Absolutorium Studentów 3 roku Wychowanie Fizyczne specjalności Menedżer sportu i Odnowa biologiczna. 

​Uroczystość miała symboliczny charakter. Studenci przygotowali pamiątkową prezentację, a przedstawicielka studentów odczytała pożegnalne przemówienie. Było uroczyście.

Absolwenci specjalności Menedżer sportu uzyskają kwalifikacje, która pozwolą im znaleźć zatrudnienie w instytucjach państwowej administracji sportowej, w stowarzyszeniach i klubach sportowych. Uzyskane kwalifikacje menedżerskie otwierają perspektywę zatrudnienia w jednostkach marketingowych i organizacyjnych w przedsiębiorstwach (spółkach), w samorządzie terytorialnym i innych instytucjach świadczących usługi w zakresie organizacji imprez.

Absolwenci specjalności Odnowa biologiczna uzyskują kwalifikacje, które pozwolą im znaleźć zatrudnienie w klubach sportowych, gabinetach odnowy, ośrodkach i salonach SPA, gabinetach kosmetycznych, salonach masażu, ośrodkach rekreacyjno-sanatoryjnych. Absolwenci tych dwóch specjalności uzyskują dyplom licencjata kierunku wychowanie fizyczne i są przygotowani do wykonywania zawodu  nauczyciela wychowania fizycznego.

PWSZ w Koszalinie kształcąc na wszystkich kierunkach i specjalnościach w profilu praktycznym, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy, ułatwia realizacje planów zawodowych młodych ludzi.

         

 

W mediach o Absolutorium:

1) ekoszalin.pl - 8.06.2017

2) gk24.pl - 8.06.2017

 


Kontakt

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
ul. Leśna 1, 75-582 Koszalin


Numery telefonów czynne są w godz. 8.00-15.00
w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku
tel. 94 342 67 66
fax 94 341 65 86

e-mail: pwsz-koszalin@wp.pl
www.pwsz-koszalin.pl

Dom Studenta - 94 343-33-06