Spis telefonów i adresów email w PWSZ w Koszalinie

Kontakt telefoniczny:  

Referat ds.  Nauczania

tel. bezpośredni  (94) 341-86-33  dla kandydatów na studia i studentów 

 

 

centrala telefoniczna

 + 48 (94) 342 67 66

proszę wybrać numer wewnętrzny tonowo

 

 

Numer wew.

Jednostka

Pracownik

Adres email

122

Sekretariat Uczelni

Sekretariat Rektora PWSZ 

mgr Halina Grobelna

 pwsz-koszalin@wp.pl

 

124

Referat ds.  Nauczania

tel. bezpośredni: 

(94) 341-86-33

 

mgr Alicja Białecka

mgr Anna Wiśniewska

referat.ds.nauczania@pwsz-koszalin.pl

a.bialecka@pwsz-koszalin.pl

a.wisniewska@ pwsz-koszalin.pl

121

Kwestura  PWSZ

Kwestor

 

mgr Agnieszka Żak

 

a.zak@pwsz-koszalin.pl

122

Kanclerz PWSZ

mgr Beata Koronkiewicz

b.koronkiewicz@pwsz-koszalin.pl

130

Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju

dr Agnieszka Kühnl-Kinel

a.kinel@pwsz-koszalin.pl

  139         

Prorektor ds. Nauczania
i Studentów

dr Monika Pawłowska

m.pawlowska@pwsz-koszalin.pl

125

Sekretariat

Dyrektorów Instytutów

mgr Kaja Wacholc

sekretariat.dyrektorzy@pwsz-koszalin.pl

Dyrektor Instytutu

Spraw Społecznych

dr  Magdalena Łuczkowska

m.luczkowska@pwsz-koszalin.pl

Dyrektor Instytutu

Kultury Fizycznej i Zdrowia

mgr Aleksandra Sajek

a.sajek@pwsz-koszalin.pl

Dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa
i Ratownictwa Medycznego

mgr Joanna Rudecka

j.rudecka@pwsz-koszalin.pl

130

Studia niestacjonarne
i podyplomowe, kursy

dr Agnieszka Kühnl-Kinel

kursy@pwsz-koszalin.pl

126

Kierownik Zakładu Fizjoterapii

dr Joanna Krawczyk

j.krawczyk@pwsz-koszalin.pl

Kierownik Zakładu

Ratownictwa Medycznego

dr Joanna Łoś

j.los@ pwsz-koszalin.pl

Kierownik

Studium Języków Obcych

mgr Monika
Lipiec-Karwowska

m.lipiec@pwsz-koszalin.pl

129

Kierownik Zakładu Pedagogiki

mgr Danuta Aleksa

d.aleksa@pwsz-koszalin.pl

Kierownik Zakładu

Wychowania  Fizycznego

mgr Waldemar Szpakowski

w.szpakowski@pwsz-koszalin.pl

Kierownik Studiów Podyplomowych 
z przygotowania pedagogicznego

dr Renata Kaczmarek

r.kaczmarek@ pwsz-koszalin.pl

137

Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa

mgr Dorota Wroniak

d.wroniak@pwsz-koszalin.pl

Kierownik Studiów
Niestacjonarnych i Pomostowych kierunku Pielęgniarstwo

dr Marzena Rypina

m.rypina@ pwsz-koszalin.pl

153

Kierownik Zakładu

Bezpieczeństwa Narodowego

dr Artur Dąbek

a.dabek@pwsz-koszalin.pl

Kierownik

Zakładu Dietetyki

dr Jolanta

Kowalska-Bigulak

j.bigulak@pwsz-koszalin.pl

Kierownik Zakładu Kosmetologii

mgr Aneta Żelisko

a.zelisko@pwsz-koszalin.pl

139

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Pełnomocnik Rektora
ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku

dr Monika Pawłowska

u3w@pwsz-koszalin.pl

139

Akademickie Biuro Karier

Pełnomocnik Rektora
ds. Akademickiego Biura Karier

dr Monika Pawłowska

biuro.karier@pwsz-koszalin.pl

125

Pełnomocnik Rektora ds. Pomocy Studentom Niepełnosprawnym

mgr Kaja Wacholc

sekretariat.dyrektorzy@pwsz-koszalin.pl

127

Biblioteka PWSZ

Dyrektor Biblioteki

 

 

mgr Beata Żuber

mgr Izabela Etmańska

mgr Paweł Kuczyński

 

b.zuber@pwsz-koszalin.pl

i.etmanska@ pwsz-koszalin.pl

p.kuczynski@ pwsz-koszalin.pl

131

Prezes  Klubu Uczelnianego 
AZS PWSZ

dr Agnieszka Połaniecka

azs@ pwsz-koszalin.pl

131

Wydawnictwo PWSZ w Koszalinie

Redaktor Zeszytów Naukowych
PWSZ w Koszalinie

 

dr Danuta Apanel

 

wydawnictwo@pwsz-koszalin.pl

138

Biuro Programów Europejskich

dr Agnieszka Kühnl-Kinel

mgr Alicja Macierzanka

a.kinel@pwsz-koszalin.pl

alicja@macierzanka.com

130

Koordynator Programu Erasmus +

dr Agnieszka Kühnl-Kinel

erasmus@pwsz-koszalin.pl

131

Administrator Platformy Moodle

lic. Michał Podolak

m.podolak@pwsz-koszalin.pl

131

Inspektor Ochrony Danych

lic. Michał Podolak

iod@pwsz-koszalin.pl

136

Referat ds. Organizacji  i Kadr

Anna Szewczyk

mgr Joanna Klaczyńska

mgr Monika Maćkowiak

a.szewczyk@pwsz-koszalin.pl

j.klaczynska@pwsz-koszalin.pl

m.mackowiak@pwsz-koszalin.pl

134

Kierownik Referatu Gospodarczego

lic. Józef Nabereźny

j.naberezny@pwsz-koszalin.pl

128

  Konserwator/ Ksero

132

  Portiernia Domu Studenta

 

Kierownik Domu Studenta

tel. bezpośredni  (94)343-33-06

mgr Jolanta Serwańska

j.serwanska@pwsz-koszalin.pl

 


Kontakt

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
ul. Leśna 1
75-582 Koszalin

 

Numery telefonów  czynne  są w godz. 8.00-15.00
w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku

tel. 94 342 67 66

 

fax  94 341 65 86

e-mail: pwsz-koszalin@wp.pl
http://www.pwsz-koszalin.pl

 

Referat  ds.  Nauczania    

tel. bezpośredni (94) 341 86 33

tel. (94) 342 67 66  w. 124