Zachodniopomorska Mapa Akademicka

 

Znajdź PWSZ w Koszalinie na Zachodniopomorskiej  Mapie Akademickiej!

 

 

Drogi Maturzysto!

Już wkrótce podejdziesz do egzaminu dojrzałości. 

Znajdź PWSZ w Koszalinie na Mapie Akademickiej   strony internetowej i fanpage na FB i dowiedz się więcej: jakie są zasady i terminy rekrutacji, poznasz kierunki ksztacenia.


Mapa Akademicka, została stworzona z myślą o tym, aby towarzyszyć  Ci w tym wyjątkowym czasie i pomóc w dokonaniu wyborów związanych z rozpoczęciem studiów. Informator ten, to innowacyjny projekt – jedyny taki w skali kraju, który przez połączenie identyfikacji wizualnej, unikatowego designu i zasadniczej wiedzy, niezbędnej każdemu rozpoczynającemu studia, ma za zadanie wprowadzić Cię w świat uczelni wyższych.

To tutaj znajdziesz dostępne w wybranym mieście uczelnie i oferowane przez nie kierunki studiów. Możesz je porównać i wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Mapa uwzględnia również kierunki magisterskie, abyś mógł uwzględnić możliwości kształcenia w dłuższej perspektywie. Dzięki temu bez problemu zaplanujesz ścieżkę kariery, którą będziesz mógł kontynuować.

 

Mapa Uczelni Wyższych

Mapa Akademicka to mapa, dzięki której możesz ocenić lokalizację uczelni, zapoznać się z możliwościami dojazdu, skomunikowania miasta uczelni z innymi miejscowościami. Informacje te są przydatne, jeśli będziesz musiał dojeżdżać na zajęcia lub przeprowadzić się. Zadbaj o to, aby dojazd do uczelni nie był dla Ciebie uciążliwy i nie zajmował zbyt dużo czasu. Jeśli zdecydujesz się na wynajem mieszkania, to  zwróć uwagę na średnie ceny mieszkań w danych dzielnicach i wybierz lokalizację na miarę Twoich potrzeb.

Na Mapie zostały również oznaczone najważniejsze atrakcje turystyczne. Warto od samego początku  poznawać miasto, w którym spędzisz kilka najbliższych lat, a może nawet zostaniesz na dłużej.

 


Kontakt

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
ul. Leśna 1, 75-582 Koszalin


Numery telefonów czynne są w godz. 8.00-15.00
w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku
tel. 94 342 67 66

Referat ds.  Nauczania

tel. bezpośredni  (94) 341-86-33

fax 94 341 65 86

e-mail: pwsz-koszalin@wp.pl
www.pwsz-koszalin.pl

Dom Studenta - 94 343-33-06